2 lipca 2017 20:32 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Scorpions ponownie w Polsce!

Scorpions ponownie w Polsce!

Niedawno wystąpili podczas Tauron Life Festival Oświęcim, a już dziś wiadomo, że jeszcze w tym roku wrócą do naszego kraju na jeden koncert!Scorpions to żywa legenda światowego rocka. Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. 1 grudnia czeka nas więc spora dawka dobrego rocka!

W czasie swojej spektakularnej trasy z okazji 50. urodzin, zespół Scorpions odwiedził Polskę w marcu zeszłego roku. Występ w Tauron Arena Kraków zgromadził kilkanaście tysięcy fanów. Podobnie było kilka dni temu w trakcie festiwalu w Oświęcimiu. Kapela w Polsce jest szalenie popularna, ma tu rzesze oddanych fanów i gromadzi komplety publiczności. Dlatego też nie ma wątpliwości, że występ rockowych gwiazd znowu przyciągnie tłumy fanów, którzy razem z Klausem Meine zagwiżdżą „Wind of Change” i zaśpiewają inne kultowe przeboje, jak choćby „Rock You Like a Hurricane”, „Send Me an Angel” czy „Still Loving You”.

Pod koniec roku szykuje się więc spora dawka dobrego, rockowego grania. Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali Ergo Arena w Gdańsku/Sopocie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować na stronie bilety.imprezyprestige.com i eBilet oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.