8 lipca 2017 15:01 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Ed Sheeran da drugi koncert w Polsce!

Ed Sheeran da drugi koncert w Polsce!

Planowany na 11 sierpień 2018 roku koncert Eda Sheerana na Stadionie Narodowym w Warszawie został wyprzedany w kilkanaście minut. Organizatorzy ogłaszają drugi koncert dzień później!

Ed Sheeran bije kolejne rekordy sprzedaży. Niedawno pobił wynik na brytyjskich stadionach, a teraz najwyraźniej osiągnie to w Polsce! Pierwszy koncert został wyprzedany w mniej niż godzinę! Organizatorzy zapowiadają, że muzyk wystąpi w Polsce także 12 sierpnia 2018 roku!

To będzie jedno z największych muzycznych wydarzeń 2018 roku. Ed Sheeran to twórca ceniony na całym świecie. Odnoszący spektakularne sukcesy wokalista wystąpi 11 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta na żywo będzie promować swój najnowszy album „÷”.

Ceny biletów:

Płyta: 269 PLN
Trybuna Dolna: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K: 400 PLN (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży)

Bilety dostępne na www.eventim.pl/ed-sheeran

Na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 4 bilety. W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl