4 July 2016 14:52 » Published by: » Leave a comment 
Sinister na Summer Dying Loud 2016

Sinister na Summer Dying Loud 2016

Poznaliśmy kolejną zagraniczną gwiazdę, która w tym roku pojawi się podczas festiwalu Summer Dying Loud w Aleksandrowie Łódzkim!

Sinister to kolejny skład, który pojawi się w tym roku podczas festiwalu Summer Dying Loud 2016! Jak informują organizatorzy:

„Finałową szesnastkę kapel na tegoroczny Summer Dying Loud dopełnia holenderski cios – Sinister! Bezkompromisowa death metalowa legenda pojawi się na scenie SDL w sobotę tuż przed Grave. Szykuje nam się więc prawdziwe podwójne uderzenie na finał tegorocznej edycji!”

Podczas Summer Dying Loud 2016 wystąpią także: powracający po latach przerwy skład Glacy – Sweet Noise, Mord’A’Stigmata, Jinjer, Bömbers, Tester Gier, Sunnata , Thermit, Antigama, Sun Dance, Closterkeller, Tuff Enuff oraz Vidian.

Przypominamy, że Summer Dying Loud 2016 odbędzie się w dniach 9-10 września na terenie Mosir im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim.

Bilety można nabywać na stronie Ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży (Empik, Saturn, Media Markt itp.) w cenie 35 złotych (bilet jednodniowy) lub 50 złotych (karnet).