20 December 2016 09:33 » Published by: » Leave a comment 
Kolejni wykonawcy Przystanek Woodstock 2017

Kolejni wykonawcy Przystanek Woodstock 2017

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy pojawią się w przyszłym roku podczas Przystanku Woodstock. Do składu wydarzenia dołącza Orange Goblin i Trivium!

Do odbywającej się w dniach 3-5 sierpnia 23. edycji Przystanku Woodstock zostało jeszcze całkiem sporo czasu, a przed ekipą WOŚP i Jerzym Owsiakiem inne wyzwanie w postaci styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale nikt nie zwalnia tempa i poznajemy regularnie kolejnych Artystów, który zagrają w przyszłym roku w Kostrzynie podczas największego wydarzenia w naszym kraju.

Tym razem do składu dołączył skład Trivium, który istnieje od 2000 roku i na swoim koncie ma łącznie 7 wydawnictw studyjnych. Ostatnim krążkiem zespołu jest „Silence in the Snow”, który ukazał się w październiku 2015 roku.

Kolejnym wykonawcą jest Orange Goblin, czyli istna mieszanka wybuchowa, która łączy w sobie rockowe brzmienie oraz metalowe dźwięki. Grupa gra aktywnie od ponad 18 lat i posiada tłumy słuchaczy na całym świecie, w tym w Polsce. Zaletą tej grupy od zawsze są energiczne występy na żywo, zatem przed Woodstockową publicznością niesamowite emocje.

Przypominamy, że dotychczas ogłoszonymi wykonawcami są Trivium, Orange Goblin, Amon Amorth, The Exploited i Kyle Gass Band.