10 November 2016 09:22 » Published by: » Leave a comment 
Foo Fighters na Opener Festival 2017?!

Foo Fighters na Opener Festival 2017?!

Jeszcze dziś organizatorzy Open’er Festival zdradzą nazwę kolejnej gwiazdy wydarzenia. Wszystko jednak wskazuje, że już znamy wykonawcę, który pojawi się w przyszłym roku w Gdyni!

Za oknami mróz, jednak organizatorzy wydarzeń w pocie czoła dbają o to, aby słuchacze mogli podziwiać w przyszłym roku największe gwiazdy światowej muzyki i przeżywali niezapomniane muzyczne wrażenia. W powietrzu wisi ogłoszenie ze strony twórców Open’er Festival, które już dziś o godzinie 18:00. Chociaż nie ma tutaj pewności co do gwiazdy, która odwiedzi w przyszłym roku festiwal, wiele wskazuje na to, że będzie to jedna z największych grup rockowych ostatnich lat – Foo Fighters!

To jeden z najbardziej prawdopodobnych typów słuchaczy, a co więcej na stronie artystów pojawiła się tajemnicza mapka, która wskazuje, że wyruszają oni w 2017 roku w trasę! Co więcej region, w którym odbywa się Open’er Festival podświetlony jest na czerwono co sugeruje, że to właśnie tam może zespół się pojawić!

Mapka koncertowa Foo Fighters

Mapka koncertowa Foo Fighters

Czy zatem nieco ponad rok od poprzedniej wizyty Dave’a Grohla i spółki w Polsce oficjalnie dowiemy się, że Foo Fighters powraca i wystąpi podczas Open’er Festival 2017?!