14 January 2015 14:31 » Published by: » Leave a comment 

Formacja Skindred wystąpi w tym roku podczas największego w naszym kraju wydarzenia juwenaliowego – Ursynaliów. Znamy także pierwszych polskich wykonawców, którzy w tym roku zaprezentują się w kampusie SGGW.

Ursynalia 2015: Skindred gwiazdą! Znamy pierwszych artystów!

Ursynalia to od lat jedna z największych imprez studenckich w naszym kraju. Na festiwalu tym pojawiały się takie gwiazdy, jak chociażby Limp Bizkit, Korn, Slayer, czy Motorhead. W tym roku organizatorzy konsekwentnie postanawiają odzyskiwać zaufanie słuchaczy i zagwarantować im solidną dawkę zabawy przy muzyce najlepszych polskich oraz zagranicznych artystów.

Skindred to brytyjska kapela, która znana jest doskonale polskim słuchaczom chociażby ze swoich znakomitych występów podczas Przystanku Woodstock. Zespół w swoich kompozycjach w znakomity sposób łączy gatunki, takie jak metal, punk, reggae, dancehall i drum’n’bass. Ich muzyka często bywa nazywana też ragga metalem.

{youtube}DSFnygzsLnk{/youtube}

Oprócz formacji Skindred podczas tegorocznych Ursynaliów pojawią się także Coma, Jelonek, Bracia Figo Fagot, Bednarek oraz Chemia.

To jednak nie koniec ogłoszeń. Kolejnych artystów poznamy już wkrótce!

Przypominamy, że Ursynalia 2015 odbędą się w dniach 29-30 maja.