3 February 2015 06:19 » Published by: » Leave a comment 

Organizatorzy Orange Warsaw Festival ogłosili kolejnych dwóch wykonawców, którzy w tym roku zasilają skład wydarzenia.

Papa Roach gwiazdą Orange Warsaw Festival 2015!

Papa Roach oraz Wolf Alice to kolejni wykonawcy, którzy w dniach 10-12 czerwca zawitają do naszego kraju, aby wystąpić podczas jednego z najwiekszych wydarzeń muzycznych w Polsce – Orange Warsaw Festival 2015.

Papa Roach to jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie. Zespół powstał w 1993 roku w Kalifornii i do tej pory na swoim koncie wydawniczym ma osiem albumów studyjnych. Najnowszy z nich do sprzedaży trafił pod koniec stycznia tego roku i nosi tytuł “F.E.A.R.” to właśnie w ramach promocji tego krążka grupa przybędzie do naszego kraju.

{youtube}j0lSpNtjPM8{/youtube}

Przypominamy, że Orange Warsaw Festival 2015 odbędzie się w dniach 10-12 czerwca na warszawskim torze wyścigów konnych Służewiec. Dotychczas ogłoszonymi gwiazdami są: Muse, Incubus, The Chemical Brothers, Asking Alexandria, Parkway Drive, Bastille, Kadebostany, KAMP!, Mela Koteluk, Paloma Faith, Sheppard, Wolf Alice oraz Papa Roach.

Bilety oraz karnety dostępne są w sprzedaży w promocyjnych cenach. Więcej informacji na oficjalnej stronie festiwalu: http://orangewarsawfestival.pl/