28 April 2015 19:00 » Published by: » Leave a comment 

Majówka to idealna pora, aby wybrać się do Sopotu nie tylko ze względu na błogi wypoczynek nad morzem, ale także otwarcie nowego klubu, którego właścicielem jest Adam Nergal Darski.

Nergal otworzy własny klub w Sopocie! Start już 1 maja!

Nergal to czołowa postać polskiej sceny metalowej, która jest doskonale znana nie tyko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Lider formacji Behemoth tym razem postanowił sprawdzić się w branży rozrywkowej w innej roli.

Już 1 maja w Sopocie otworzy on klub Libation, który wniesie świeży powiew do Trójmiasta. Lokal ten będzie inny niż te doskonale wszystkim znane. Czarne ściany, wytatuowana obsługa oraz mroczny klimat klubowego Berlina i Londynu… – to czego można spodziewać się po tym miejscu.

Jak komentuje Nergal:

„Kiedy jeżdżę po świecie i odwiedzam te wszystkie fantastyczne miejsca czuję prawdziwy głód tworzenia… Uwielbiam nasiąkać inspiracjami po to, żeby potem miały ujście w projektach, których się podejmuję! Libacja jest moim kolejnym artystycznym dzieckiem. To klub jakiego w Polsce jeszcze nie było. Miejsce dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować i zabawić w oryginalnej przestrzeni, przy dobrej klubowej muzyce pijąc najlepsze alkohole. Libation ma być azylem dla klientów wymagających… tzn że nie będziemy dla wszystkich! Goście mogą też oczekiwać różnych „odklejonych” od rzeczywistości atrakcji z pogranicza artystcznego performance’u i… szaleństwa ;)… To będzie moje miejsce. I zależy mi, żeby nasi klienci również poczuli się tam wyjątkowo! Zapraszamy od 1 maja!”

Nergal otworzy własny klub w Sopocie! Start już 1 maja!Otwarcie Libation będzie miało miejsce 1 maja o godzinie 22:00. Klub znajduje się na sopockim Monciaku (ul. Monte Cassino 60). Dzień później o tej porze poprawiny. Majówka w Sopocie zapowiada się zatem bardzo ciekawie.

Oficjalny fanpage Libation: https://www.facebook.com/libation.sopot

Wydarzenie na Facebooku:
1 maja: https://www.facebook.com/events/460519207430448/
2 maja: https://www.facebook.com/events/911492972225481/