28 January 2015 12:49 » Published by: » Leave a comment 

Indila to francuska piosenkarka pochodzenia indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskiego. W 2013 roku wydała debiutancki singiel „Dernière danse”, który cieszył się rekordową popularnością we Francji. Szybko stając się też światowym przebojem.

Indila gwiazdą nowego polskiego festiwalu

Już 22 maja Indila wystąpi w warszawskiej hali Torwar jako gwiazd pierwszej edycji festiwalu Spring Love Festival. Obok francuskiej piosenkarki na scenie pojawią się także polskie gwiazdy: zespół LemON, Natalia Przybysz i ZAGI.

Dodajmy, że nim odbędzie się koncert artystki, pojawi się ona w Polsce także 7 lutego. Indila będzie wtedy gwiazdą Gali Jubileuszowej RMF FM, która odbędzie się w Teatrze Narodowym w Warszawie i będzie transmitowana na żywo przez telewizję Polsat.

– Warto zobaczyć to niezwykłe wydarzenie w telewizji, a następnie wybrać się na koncert w Warszawie. Jestem przekonany, że jeśli ktoś jeszcze nie zakochał się w śpiewie Indili to po obejrzeniu jej występu na pewno będzie zauroczony jej twórczością. Bo Indila dysponuje naprawdę pięknym głosem – wyjaśnia Janusz Stefański z Prestige MJM. Warto dodać, że w ubiegłym roku to właśnie Indila sprzedała w Polsce największą liczbę płyt.

Pierwsza edycja Spring Love Festival z udziałem Indili odbędzie się 22 maja 2015 roku. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

{youtube}K5KAc5CoCuk{/youtube}