14 January 2015 14:47 » Published by: » Leave a comment 

Kolejną gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival została grupa Incubus. Będzie to pierwsza wizyta muzyków w naszym kraju!

Incubus po raz pierwszy w Polsce!Incubus to założony w 1991 roku amerykański zespół rockowy. Pierwsze wydawnictwo grupy, album „Fungus Amongus”, został wydany przez muzyków samodzielnie w 1995 roku i przyniósł on podpisanie kontraktu płytowego z Immortal Records. Największy komercyjny sukces grupa odniosła za sprawą wydanego w 1999 roku albumu „Make Yourself”. W ciągu roku od premiery, wydawnictwo otrzymało status platynowej płyty a promujący je singiel, „Drive”, znalazł się na pierwszym miejscu Modern Rock Charts oraz w Top 10 zestawienia Billboard Hot 100. Najnowsze wydawnictwo grupy, to wydany w 2011 roku album „If Not Now, When?”, który zwieńczony został 18 miesięczną trasą koncertową. Muzycy wzięli również udział w interaktywnym projekcie Incubus HQ Live, który umożliwiał bezprecedensowy kontakt z fanami a następnie został wydany w formie filmu dokumentalnego w 2012 roku.

Obecnie artyści kończą pracę nad nowym materiałem a ich koncert na Orange Warsaw Festival 2015 będzie pierwszą wizytą muzyków w Polsce.

{youtube}fgT9zGkiLig{/youtube}

Dodatkowo do składu wydarzenia dołączyła formacja Bastille, Paloma Faith oraz KAMP!

Przypominamy, że w tym roku Orange Warsaw Festival odbędzie się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w dniach 12-14 czerwca.