20 April 2015 08:41 » Published by: » Leave a comment 

Po długim oczekiwaniu i nawoływaniu fanów, nareszcie nasz kraj odwiedzi jedna z najpopularniejszych grup rockowych na świecie – Foo Fighters!

 

Foo Fighters wreszcie w Polsce!

Foo Fighters potwierdził rozszerzenie swojej trasy z okazji 20-lecia istnienia zespołu, dodając serię koncertów w Europie. Zaczynając od 5 listopada w Ziggo Dome w Amsterdamie, kończąc 19 listopada w Palau Sant Jordi w Barcelonie– w tym pierwszy koncert zespołu w Polsce od prawie 20 lat.

Nowe daty są ostatnimi w światowej trasie po arenach oraz stadionach, w tym kilku występów na Stadionie Wembley oraz w nowojorskiej Citi Field – i trafią do sprzedaży w piątek 24 kwietnia o godzinie 10 czasu środkowoeuropejskiego (z wyjątkiem terminów włoskich, które wejdą do sprzedaży dzień wcześniej).

W ciągu dwóch ostatnich dekad, kiedy w 1995 wyszedł debiutancki album Foo Fighters, Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear stali się fantastyczną amerykańską rockową kapelą. Zgarnęli 11 Nagród Grammy, cztery Brit Awards, cztery NME Awards, sprzedali 25 milionów płyt i stworzyli ponadczasowe utwory jak “Everlong”, “Monkey Wrench”, “My Hero”, “Learn to Fly”, “All My Life”, “Best Of You” “The Pretender”, “Spacer” i wiele innych. Wyprodukowany przez Butch Vig i Foo Fighters, Sonic Highways to ósmy studyjny album zespołu, razem z DVD wydanym w 9 krajach.

Po zdobyciu trzeciego miejsca jako Brit Award International Group i drugiej nagrody – International NME Award, nie wspominając już o ogromnym sukcesie trasy po Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Foo Fighters kontynuują największą trasę w swojej historii. Fani FF mogą się spodziewać przeglądu dorobku muzycznego zespołu ich największych klasyków oraz nowych utworów.

Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Chris Shiflett i Pat Smear są w znakomitej formie, ich fani na całym świecie mogą być pewni, że będzie to wieczór niezapomnianych wrażeń.

{youtube}V_YlZ1JdcVk{/youtube}

Foo Fighters przybędzie do naszego kraju na jedyny koncert w naszym kraju, który odbędzie się 9 listopada w krakowskiej Tauron Arenie.

Wejściówki można nabywać w cenie:

  • Trybuny górne: 249 zł
  • Trybuny dolne: 299 zł
  • Płyta: 299 zł
  • Niepełnosprawni: 249 zł

Sprzedaż biletów ruszy 24 kwietnia o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl