30 June 2014 14:04 » Published by: » Leave a comment 

Niestety bardzo złe wiadomości dochodzą do nas z obozu organizatorów Seven Festival w Węgorzewie – impreza w tym roku zostaje odwołana.

Seven Festival 2014 odwołany!Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Seven Festival:

„Jako organizatorzy Seven Festival Węgorzewo 2014 zmuszeni zostaliśmy w dniu dzisiejszym podjąć decyzję, która dla fanów muzyki rockowej, dla fanów Węgorzewa może być decyzją niezrozumiałą. Niestety, tegoroczna edycja Seven Festival się nie odbędzie. Biuro Organizacyjne nie chciało robić Festiwalu na pół gwizdka. W tym roku nie udało się dopiąć budżetu festiwalu, mimo, że jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze. Niestety, decyzje administracyjne z ostatnich kilku dniu spowodowały, że nie widzimy możliwości przeprowadzenia festiwalu w zaplanowanym zakresie. Niemniej jednak w przyszłym roku dołożymy wszelkich starań, aby Seven Festiwal Węgorzewo 2015, który planujemy w dniach 10-12 lipca wrócił i to ze zdwojoną siłą. Wkrótce na stronie internetowej podamy kulisy naszej decyzji oraz najważniejsze informacje dotyczące karnetów i biletów (wszystkie karnety i bilety nagrodowe zachowują moc na 2015 r, karnety i bilety zakupione podobnie. W przypadku konieczności zwrotu gotówki za zakupione bilety i karnety o zasadach i terminach poinformujemy w oddzielnym komunikacie).”

Przypominamy, że Seven Festival 2014 miał odbyć się w dniach 11-13 lipca w Węgorzwie. Podczas wydarzenia planowane były występy takich gwiazd jak: Epica, Arch Enemy, Decapitated, Happysad, czy Lady Pank Symfonicznie.