18 February 2014 08:52 » Published by: » Leave a comment 

Już 22 lutego w toruńskim klubie Od Nowa w ramach cyklu „Od Nowa na obcasach” odbędzie się koncert wyjątkowej artystki, która przez lata tworzyła razem z Très.b. Mowa oczywiście o Misi Ff. Misia Ff już w weekend w Od Nowie
Misia Furtak to wokalistka i basistka, do niedawna znana głównie jako członkini zespołu Très.b. Jest również autorką tekstów i muzyki. Razem z Très.b nagrała albumy: “Scylla and Charybdis” (2007), “The Other Hand” (2010) i “40 Winks of Courage” (2012). Grupa Très.b zawiesiła niedawno działalność, a Furtak – jako Misia Ff – zadebiutowała właśnie solowo “Epką”. Jest artystką wielokrotnie już nagradzaną: w 2011 r. Fryderykiem w kategorii fonograficzny Debiut Roku, Paszportem Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna czy statuetką w Plebiscycie ,,Ale Sztuka 2012″. W 2012 roku została laureatką Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, wyróżniona za to, że „(…) w formie ambitnej piosenki pop w intrygujący sposób potrafi przekazać całą paletę skrajnych ludzkich uczuć. Za umiejętne balansowanie na granicy tego, co mocne i rockowe a tego, co kruche i ulotne. Za intymny charakter twórczości i za głos-instrument, który potrafi subtelnie grać na delikatnych strunach ludzkich emocji.”

{youtube}kwUQdXkajQg{/youtube}

Bilety na tej wyjątkowy występ dostępne są w przedsprzedaży w cenie 25 złotych. W dniu koncertu ich koszt wyniesie 30 złotych.