17 June 2014 13:56 » Published by: » Leave a comment 

Już w czerwcu czołowi przedstawiciele polskiej sceny klubowej połączą siły, aby stworzyć niesamowite show pod wspólnym szyldem Wooded!

Czołowi przedstawiciele sceny klubowej we wspólnym projekcie!Wooded jest owocem współpracy grupy przyjaciół aktywnie tworzących polską scenę klubową. Jedni z najważniejszych światowych reprezentantów naszego kraju – producenci i DJ’e Catz ‘n Dogz wraz z agencjami C&C Bookings i Feast Artists oraz klubem Das Lokal postanowili stworzyć event, który będzie unikatowym wydarzeniem na naszym rynku.

Idea Wooded opiera się na przywiązaniu do natury. A precyzyjniej – do mocnego zaakcentowania jej przy przedsięwzięciach spod szyldu Wooded. Scena przygotowana będzie w całości z elementów drewnianych – przez zaprzyjaźnionych architektów z Berlina. Cała produkcja i instalacja zostanie stworzona z odwołaniem i skojarzeniami z naturą – nie bez powodu pierwsza impreza odbywa się w ogrodzie. Nie zabraknie również najlepszej kuchni. Oferta gastronomiczna wielu polskich festiwali jest dość mocno ograniczona w tym aspekcie – na Wooded nie zabraknie dobrego jedzenia, przygotowanego przez specjalistów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Wooded ma być mostem łączącym nasz kraj z innymi stolicami. Otwarciem się i pokazaniem, że festiwalowe podróże do Polski, są równie atrakcyjne co do innych zakątków Europy. Dlaczego Wrocław? Po pierwsze ma dobre połączenia drogowe z Berlinem, po drugie nie ma w tym mieście dużego wydarzenia z elektroniką, po trzecie to tu odbyła się pierwsza impreza zapowiadająca – uznana Imprezą Roku 2013 – Pets Recording Night z udziałem nr 1 na światowej scenie – Dixonem. Udana współpraca różnych środowisk przy tym evencie pokazała, że warto pójść krok dalej.

Pierwsza edycja Wooded odbędzie się 21 czerwca. Wooded ma być imprezą trwającą zarówno w ciągu dnia (start o 14:00) jak i w ciągu nocy (koniec o 5 rano). Na imprezie zagrają przedstawiciele polskiej, niemieckiej i francuskiej sceny. Tę ostatnią reprezentować będzie trio dOP, które wystąpi jako gwiazda główna! Nie zabraknie również Catz ‘n Dogz i ich przyjaciół z Polski i Berlina:

Yannick Robyns, Kuba Sojka live, SLG, An On Bast live, Sean Andino, Little Mike, Eltron John, Bshosa, Daniel Zachodni, Vitek Jansky,

Dzień później w niedzielę odbędzie się impreza zamykająca na statku – Wooded Boat After Party z udziałem: Catz’n Dogz, Maralina David, Beaner. Ilość biletów na tę imprezę jest mocno ograniczona!

21. 06.2014 Wooded Garden
Miejsce: BWA Wrocław, il. Wita Stwosza 32
start: 14:00 koniec: 05:00
Bilety: 35 PLN wyprzedane
49 PLN (Biletomat.pl)
https://www.biletomat.pl/festiwale/wooded-garden-2014-765/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/711999628864580/

22.06.2014 Wooded Boat After Party
start: tba
Bilety: limitowana pula biletów (Biletomat.pl)

Zagrają:

dOP live, Catz’n Dogz, Yannick Robyns, Kuba Sojka live, SLG, An On Bast live, Sean Andino, Little Mike, Eltron John, Bshosa, Daniel Zachodni, Vitek Jansky,

Boat After Party: Catz’n Dogz, Maralina David, Beaner