29 October 2013 14:32 » Published by: » Leave a comment 

Już 2 grudnia w krakowskim klubie Rotunda wystąpi wokalista legendarnej formacji Marillion, Steve Hogarth, który zaprezentuje materiał swojego solowego projektu – H Natural.

Wyjątkowy koncert wokalisty Marillion w Krakowie!Jako pianista-samouk karierę muzyczną rozpoczął 1981 w szkockim zespole The Europeans. W 1987 odszedł z grupy wraz z drugim muzykiem zespołu Colinem Woore tworząc zespół How We Live. W latach 1986-88 współpracował z The The. W 1987 roku wstąpił w szeregi Marillion. Posiadacz niesłychanej skali głosu, obdarzony ogromną charyzmą wokalista szybko zyskał sympatię fanów zespołu. Do 2013 nagrał razem z Marillion 12 płyt studyjnych. Steve Hogarth wydał w 1997 roku swój pierwszy solowy album pod pseudonimem ‘H’ – Ice Cream Genius, wspólnie z keybordzistą zespołu Porcupine Tree Richardem Barbieri oraz muzykami Davem Gregorym i Clemem Burke z zespołu Blondie. Album ten obejmował wiele muzycznych stylów od melodyjnego popu do cięższego, bardziej kontemplacyjnego rocka progresywnego. Następnym przedsięwzięciem artysty był The H-Band, gdzie wspólnie z innymi muzykami koncertował na wielu europejskich trasach. Współpracował z takimi muzykami jak gitarzystą Azizem Ibrahimem z zespołu Stone Roses, perkusistą Andym Gangadeenem z Massive Attack i basistą Jinglesem. Podczas solowych występów h naural, Steve Hogarth oprócz piosenek własnych i zespołu Marillion wykonuje m.in. covery takich artystów jak Leonard Cohen, Kate Bush, John Lennon. Solowe występy Hogartha to również rozmowy z widzami, podczas których wokalista opowiada historie ze swojego życia i otwiera się przed fanami. Zapis koncertu w kościele w Islington w Londynie został wydany na specjalnym DVD Naked In The Chapel.

Muzyk zaprezentuje swój solowy projekt H Natural. Koncert odbędzie się w ramach trasy H Natural Christmas shows 2013. Już drugiego grudnia w krakowskiej Rotundzie, Artysta przy fortepianie, w kameralnej atmosferze zaśpiewa utwory, które towarzyszą mu w ważnych dla niego chwilach…

Bilety dostępne są w następujących opcjach cenowych:

  • miejsca siedzące na płycie – 90 pln przedsprzedaż / 100 pln w dniu koncertu
  • miejsca siedzące na balkonie – 100 pln przedsprzedaż / 110 pln w dniu koncertu
  • miejsca + pakiet VIP* – 300 pln

Bilety do kupienia w kasie Klubu Rotunda (Kraków, ul. Oleandry 1);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl.

* miejsca siedzące w 1. lub 2. rzędzie ; w pakiecie: spotkanie z artystą, welcome drink, plakat.
Bilety VIP są dostępne do zakupu wyłącznie poprzez stronę www.stodola.pl.