12 November 2013 08:51 » Published by: » Leave a comment 

Już od 15 listopada w Krakowie przy współpracy Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz krakowskiej Sceny Muzycznej, rusza bardzo ciekawy cykl spotkań – Biznes Muzyczny.

Poznaj lepiej biznes muzyczny - cykl spotkań dla muzykomaniaków!Biznes Muzyczny to cykl składający się z 4 paneli dyskusyjnych poświęconych tematyce zarządzania w biznesie muzycznym.

Spotkania mają charakter otwarty dla publiczności i odbędą się w Krakowie w Forum Przestrzenie (ul. Konopnickiej 28, godzina 19:00). W ramach spotkań poruszone zostaną następujące tematy :

  • 15 listopada (piątek), godzina 19.00 – Zarządzanie w biznesie muzycznym
  • 06 grudnia (piątek), godzina 19.00 – Jak zorganizować koncert – niekonwencjonalne metody promocji marketingowej
  • 13 grudnia (piątek), godzina 19.00 – Dziennikarstwo muzyczne
  • 24 stycznia (piątek), godzina 19.00 – Finansowanie działalności zespołu muzycznego – z czym to się je?

Głównym celem spotkań jest integracja środowiska menedżerów, artystów i odbiorców kultury. Ważnym elementem jest również poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania w biznesie muzycznym poprzez panele dyskusyjne i spotkania z zaproszonymi ekspertami. Każde spotkanie będzie poświęcone innemu tematowi i zagadnieniu, dzięki czemu każdy zainteresowany branżą muzyczną znajdzie coś dla siebie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/172742009592518/

Nie ma zbyt wiele takich okazji do poznania rynku muzycznego „od środka” dlatego tym bardziej serdecznie polecamy i zapraszamy!