10 January 2013 22:03 » Published by: » Leave a comment 

Możliwe, że już w marcu popularna grupa hip hopowa Onyx wystąpi w Polsce – wszystko zależy od zainteresowania koncertem!

Onyx wystąpi w Polsce?
Niedawno bydgoski klub Estrada Stage Bar utworzyła wydarzenie „Hemp Gru + Onyx? – ankieta“, które jest zapytaniem do publiczności i próbą sprawdzenia zainteresowania koncertem legendy z Queens. Jak możemy przeczytać w wydarzeniu otworzonym przez klub: „23 marca robimy ostatni koncert HEMP GRU będący częścią ich pożegnalnej trasy. To już jest pewne, ale mamy też możliwość wzbogacenia tego wydarzenia o występ legendy z Nowego Jorku – ONYX !!
Postanowiliśmy najpierw jednak zapytać was co o tym sądzicie i czy jesteście w stanie zapłacić za bilet 65-70 zł za taki zestaw ? Bez nich oczywiście będzie o połowę taniej. Jeżeli uważacie, że jest to bez sensu i że cena jest zaporowa napiszcie to. Sprawę traktuję poważnie, więc proszę nie klikaj, że weźmiesz udział jak nie jesteś pewien czy weźmiesz 😉 Jeżeli wpadniesz mimo wyższej ceny kliknij “wezmę udział”….“. Ponieważ Onyx to ikona sceny hip hopowej i nie jest to formacją, którą można regularnie podziwiać w naszym kraju wszystkich zachęcamy do poważnego rozważenia propozycji klubu i rozszerzenia tej informacji wśród osób, które mogą być zainteresowane zobaczeniem grupy na żywo! Być może to jedyna taka okazja!

Wydarzenie dostępne pod tym adresem: http://www.facebook.com/events/466002930125747/