31 October 2013 10:30 » Published by: » Leave a comment 

Już od dziś, w muzycznym serwisie streamingowym WiMP można odsłuchać „The Next Day Extra EP”, wchodzący w skład reedycji jednej z największych muzycznych niespodzianek tego roku – ostatniej studyjnej płyty Davida Bowie. Album zawiera m.in. cztery niepublikowane do tej pory utwory.

Niepublikowane utwory Davida Bowie wyłącznie w WiMP„The Next Day Extra EP” jest częścią specjalnego wydania zawierającego nowe, niepublikowane utwory, remiksy znanych już utworów wraz ze wszystkimi teledyskami promującymi oryginalny krążek. „The Next Day” zadebiutował na listach szczycie list sprzedaży w 15 krajach, w tym także w Polsce a aktualnie jest nominowany do prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Przez wielu krytyków został okrzyknięty „najgłośniejszym i najbardziej udanym powrotem na muzyczną scenę”.

– Zapraszamy do odsłuchu wyjątkowych, niepublikowanych utworów artysty, który stał się legendą za życia. – mówi Katarzyna Rogalska, redaktor w WiMP. – „The Next Day” był zapierającym dech w piersi kawałkiem muzycznej historii, która nieustannie się tworzy. Nowe utwory, które mamy przyjemność udostępnić są jej kolejnym etapem. – kończy.

Album można odsłuchać pod tym linkiem:

http://wimp.pl/album/23325907

Lista utworów na „The Next Day Extra EP”:

Niepublikowane utwory Davida Bowie wyłącznie w WiMP1. Atomica
2. The Informer
3. Like a Rocket Man
4. Born in a UFO
5. God Bless The Girl