9 December 2013 09:59 » Published by: » Leave a comment 

Aż do 3 polskich miast w 2014 roku zawita Inflict the Masses Fest, podczas którego wystąpią m.in. Drown My Day, Lostbone oraz Infliction.

Inflict the Masses Fest 2014 w 3 miastach!Wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku, a co za tym idzie powoli czas skupić się na przyszłorocznych podbojach koncertowych i orientować się w propozycjach na 2014 rok. Wśród wielu festów, festiwali i innych cyklicznych imprez muzycznych nie zabraknie w przyszłym roku Infliction the Masses Fest, które zarazi nie tylko Bydgoszcz, ale także Poznań i Łowicz.

Już 28 lutego w poznańskim klubie U Bazyla, następnie 1 marca w bydgoskiej Estradzie oraz dzień później w klubie Pracownia w Łowiczu, odbędzie się kolejna odsłona Infliction the Masses Fest, podczas której ponownie będzie okazja, aby zobaczyć w akcji przedstawicieli ciężkiego brzmienia z krajowej sceny. W cenie zaledwie 15 złotych (przedsprzedaż) oraz 20 złotych (dzień koncertu) będzie można bawić się przy dźwiękach znakomitych zespołów, o których więcej informacji poniżej.

Infliction to nie tylko organizator tej imprezy, ale także formacja, której zapewne nie trzeba przedstawiać kujawsko-pomorskim słuchaczom. Grupa pomimo krótkiego stażu, zdążyła podbić serca lokalnych miłośnikówciężkiego grania i zdobyć rzeszę fanów. Pod koniec 2012 roku światło dzienne ujrzała EPka formacji, zatytułowana „Blame The Sun”. Zespół od momentu powstania w 2011 roku konsekwentnie stawia sobie kolejne muzyczne wyzwania i podnosi poprzeczkę coraz wyżej, stopniowo wojując swoją muzyką kolejne regiony kraju.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/inflictionpl

{youtube}3yTcV_jYkoE{/youtube}

Lostbone to zespół, który może pochwalić się już całkiem sporym dorobkiem muzycznym. Od momentu powstania w 2005 roku, formacja ciągle pnie się w górę i zdobywa kolejnych słuchaczy w całym kraju. Na swoim koncie muzycy mają występy u boku takich grup, jak chociażby: Gojira (Francja), Cavalera Conspiracy (USA), Kat & RK, Hunter, Frontside, Proletaryat, L’ Esprit du Clan (Francja), Beatallica (USA), Punishable Act (Niemcy), Vermin (Holandia), Corruption, Hedfirst czy Schizma. Wystąpił również na festiwalach Wacken Metal Battle 2011, Metalowa Twierdza, ParkFest, OstFest, Slaughter Night Fest i wielu innych. W 2012 roku ukazało się najnowsze wydawnictwo grupy, zatytułowane „Ominous”.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/lostbone

{youtube}U5T5LdvvIdw{/youtube}

Ostatnia na scenie zamelduje się grupa Drown My Day, która 2013 rok może z pewnością zaliczyć do udanych. Do osiągnięć zespołu można zaliczyć chociażby występ podczas MetalFest 2013, czy supportowanie jedynego klubowego występu w Polsce, Hatebreed. W 2013 roku ukazało się także najnowsze studyjne dzieło zespołu „Confession”. Drown My Day w swojej muzyce sprawnie łączy elementy nowoczesnego death metalu z metalcore’ową rytmiką jednocześnie starając się uciekać od przypisywania do jednej konkretnej łatki muzycznej.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/drownmyday

{youtube}iOuFIkmoLls{/youtube}

Inflict the Masses Fest - Bydgoszcz

Inflict the Masses Fest - Łowicz

Inflict the Masses Fest - Poznań

Dodatkowo na Inflict the Masses Fest 2014 zagrają: Rockaine (w Bydgoszczy), Lowtide (w Bydgoszczy) oraz Therapy of Pain (w Poznaniu).

Zapraszamy do polubienia fanpage festiwalu, tam także więcej informacji: https://www.facebook.com/inflictthemassesfest