31 October 2013 11:34 » Published by: » Leave a comment 

Już 3 listopada w gdyńskim klubie Ucho z koncertem promującym nadchodzące wydawnictwo “Imperium” wystąpi jedna z najpopularniejszych formacji metalowych w Polsce – Hunter!

Hunter już w ten weekend w Poznaniu!Hunter to zespół, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Formacja powstała w 1985 roku i od tej pory aktywnie koncertuje i tworzy, podbijając cały czas serca tysięcy fanów z całej Polski. Zespół ze swoimi występami zwiedził nie tylko cały kraj, ale także występował poza jego granicami. W listopadzie tego roku Hunter wydaje najnowsze studyjne wydawnictwo, które zatytułowane zostało „Imperium”. Płyta będzie kontynuacją materiału z poprzedniego albumu „Królestwo”, który został bardzo pozytywnie przyjęty przez fanów zespołu.

Podczas występu w Gdyni w rolę supportu wcieli się zespół Ziemia Zakazana.

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 30 złotych. W dniu koncertu ich koszt wyniesie 35 złotych. Warto jednak szybciej zaopatrzyć się w wejściówkę, bowiem ostatnio koncerty formacji Hunter wyprzedają się na długo przed występem!

Dostępne w: Klub Ucho (biuro czynne pn.-pt., godz. 10:00-18:00), Salon Muzyczny PULS (Centrum Gemini, Gdynia, pn-sb. – godz. 10:00-21:00, nd. – 10:00-20:00), sieć Eventim (eventim.pl – cena w sieci 33 zł, sprzedaż drogą internetową i w wybranych punktach Eventimu)

Uwaga!
Sprzedaż biletów we wszystkich punktach stacjonarnych zamykana jest o godz. 15:00 w dniu koncertu, a następnie wznowiona będzie dopiero bezpośrednio przed imprezą – w klubie. Cena “w dniu koncertu” obowiązuje przez cały dzień – niezależnie od godziny.