28 October 2013 10:39 » Published by: » Leave a comment 

Wiemy już, że przyszłoroczna edycja festiwalu Black Star Fest odbędzie się w ostatnim tygodniu marca 2014 roku. Co ciekawe w przyszłym roku festiwal zawita aż do 6 polskich miast!

Black Star Fest 2014 w 6 miastach!Black Star Fest to wydarzenie, które co roku organizowane jest przez zespół NoNe oraz Rebel Music BDG ku pamięci wybitnego muzyka, członka takich formacji jak NoNe, Acid Drinkers, a także Flapjack – Aleksandra „Olassa” Mendyka, który zmarł w 2008 roku w ostrej niewydolności krąże-niowej, spowodowanej zaburzeniami rytmu serca.

Jak na swoim oficjalnym fanpage informuje zespół NoNe:

„Hej wstępnie ustaliłem terminy Black Star Fest, odbędzie się w ostatnim tyg. Marca 2014, skład wstępnie potwierdzony na razie tajemnica:) ale daty są już zaklepane, poza Bydgoszczą zagramy Chojnice.. Gdańsk i tu miła niespodzianka Warszawa, Łódź i Poznań niedługo podam skład zespołów”.

W przyszłym roku impreza zawita zatem aż do 6 miast w naszym kraju. Jak sądzicie – kogo będzie dane nam zobaczyć podczas 5 edycji Black Star Fest?

Poniżej prezentujemy jeden z ostatnich numerów zrealizowanych przy udziale Olassa – “Reborn” z płyty “Keep Your Heads Down” formacji Flapjack.

{youtube}f8v9JnWYsjY{/youtube}

Przypominamy, że tegoroczna edycja Black Star Fest odbyła się w bydgoskiej Estradzie 1 lutego. Podczas festiwalu wystąpiły formacje: Decapitated, NoNe, Chainsaw oraz Lostbone. Serdecznie zapraszamy do oglądania naszej galerii zdjęć z imprezy.