20 December 2013 11:13 » Published by: » Leave a comment 

Już 4 czerwca wystąpi w Polsce jedna z najbardziej wyczekiwanych grup – Avenged Sevenfold!

Avenged Sevenfold wystąpi w Polsce!Po bardzo udanej jesiennej trasie Avenged Sevenfold wraca do Europy latem 2014 roku, aby zagrać dla wszystkich fanów w miejscach, których nie udało im się odwiedzić wcześniej.

26 sierpnia Avenged Sevenfold wydał swój długo oczekiwany szósty studyjny album „Hail To The King” we współpracy z Warner Bros Records (producent Mike’a Elizondo). Hail to the King jest uzupełnieniem pierwszego albumu Nightmare i jest już uważany przez krytyków jako dzieło muzyczne porównywalne do legendarnych albumów hard rocka.

Avenged Sevenfold osiągnął Diamond, Platinum i Gold Award przy sprzedaży albumu w kilkunastu krajach i był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych grając tym samym dla ponad milionowej publiki. Zespół pojawił się także na okładkach wielu magazynów na całym świecie , w tym Revolver , Guitar World, Metal Hammer , RockSound , Kerrang. Nie widać także końca słów uzanania dla zespołu, został bowiem ogłoszony m.in.”Największym amerykańskim hard rockowym zespołem 21 wieku”, “dźwiękiem i siłą Hard rocka i Metalu w nowym tysiącleciu “,” Heavy Metalowymi królami” ” bogami metalu”,” władcami metalu nowego tysiąclecia”. Album Hail to the King, został uznany za arcydzieło i „najbardziej oczekiwany album rockowy roku “. Uważany jest za “ukoronowanie ” zespołu i “ich najśmielszy album”.

{youtube}DelhLppPSxY{/youtube}

Avenged Sevenfold – 4 czerwca 2014, Atlas Arena, Łódź.

Ceny biletów :

Trybuny – 203 zł
Trybuny – 181 zł
Inner Barrier – 203 zł
GA (płyta)– 181 zł
Niepełnosprawni – 181 zł

Bilety dostępne od 21 grudnia od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

Więcej informacji na www.avengedsevenfold.com