9 December 2013 14:12 » Published by: » Leave a comment 

Już wiosną przyszłego roku będzie miała miejsce premiera solowego wydawnictwa, znanego doskonale wszystkim, byłego lidera Myslovitz, Artura Rojka.

Artur Rojek wyda solowy albumJak poinformowała wytwórnia Kayax: „Jest nam niezmiernie miło poinformować, że grono Artystów Kayaxu powiększy się o niezwykłego Artystę i jednego z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. To dla nas niezwykłe wyróżnienie rozpocząć współpracę z Arturem Rojkiem.
Artur Rojek – kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Tyleż idol, co autorytet (a to wbrew pozorom nie zawsze idzie w parze). Człowiek z monopolem na sukces – czego się nie dotknie, zawsze mu wychodzi. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu.

Mimo pracy nad OFF Festiwalem Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu. Płyta ukaże się wiosną przyszłego roku.”

{youtube}qCIyK3ec4kE{/youtube}