26 September 2012 20:36 » Published by: » Leave a comment 

Już w najbliższy piątek w bydgoskim klubie Estrada Stage Bar odbędzie się koncert grupy Unborn Suffer.

Unborn Suffer już w ten piątek w bydgoskiej EstradzieUnborn Suffer to grupa, która powinna być znana wszystkim fanom brutalnego death metalu. Zespół rozpoczął swoją działalność w 2001 roku, a jego założycielem i obecnie jedynym członkiem pierwotnego składu formacji jest Damian „Sfenson” Bednarski. Do dziś grupa ma koncie cztery albumy studyjne, które ukazywały się zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w USA, Kanadzie, Rosji i Niemczech). Unborn Suffer może pochwalić się także wieloma koncertami granymi w różnych częściach naszego kraju, u boku takich zespołów jak: Suffocation (USA), Cannabis Corpse (USA), Turbo, Virgin Snatch oraz Carnal.

Niedawno światło dzienne ujrzał najnowszy krążek zespołu, zatytułowany „Unborn Suffer”. To właśnie promocja tego wydawnictwa jest jednym z powodów nasilonej aktywności koncertowej zespołu. Koncert odbywać się będzie w ramach cykli imprez In Blast We Tour i będzie to jego trzecia odsłona. Obok Unborn Suffer na deskach Estradowej sceny pojawią się także: Złośliwy Pomruk Odbytnicy, Mass Insanity oraz Slainhead.Najbliższa

Wstęp na ten gig wynosi jedynie 6 złotych. Start o godzinie 19:00! 

28 września – Estrada Stage Bar – obecność obowiązkowa!

Wszystkich zapraszamy także do zapoznania się z naszą recenzją płyty „Unborn Suffer”, którą można przeczytać w tym miejscu.