7 grudnia 2018 11:31 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Za nami długo oczekiwana premiera najnowszego studyjnego wydawnictwa formacji Percival Schuttenbach – „Dzikie Pola”. Warto było czekać, bowiem fani bardzo pozytywnie komentują nowy materiał grupy.

 

Do sprzedaży trafiło już najnowsze studyjne wydawnictwo formacji Percival Schuttenbach. Płyta została zatytułowana „Dzikie Pola” i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów.
Album jest również dostępny na wszystkich serwisach streamingowych.

Percival Schuttenbach DZIKIE POLA Live Promo fot Marcin Somerlik004

„Dzikie Pola” to koncept-album przedstawiający mroczną i wciągającą historię opowiedzianą za pomocą muzyki. Kompozycje zawarte na płycie łączą w sobie moc agresywnych gitarowych riffów z nostalgicznym brzmieniem wiolonczeli, ekstremalnych wokali męskich z łagodnym kobiecym śpiewem, teatralność i finezję z prostotą. Pomimo tej różnorodności jego koncepcja jest spójna
i starannie przemyślana, a sam album wyróżnia się na tle poprzednich nie tylko zawartą w nim historią, lecz również pięknym wydaniem w twardej okładce. W opinii wielu to najbardziej dojrzały album zespołu – być może dlatego, że jest on dla jego kompozytorów niezwykle osobisty. Mikołaj Rybacki i Katarzyna Bromirska zamknęli w nim, jak w magicznej szkatułce, wszystkie swoje przeżycia, doświadczenia i emocje z kilku ostatnich lat. Warto więc zapoznać się z najnowszą twórczością muzyków zespołu Percival Schuttenbach i zagłębić się w opowieść, która snuje się przez wszystkie zawarte w albumie „Dzikie Pola” utwory, a która jest cześcią bardziej rozbudowanej i głębszej historii, nawiązującej do poprzedniej jak i do przyszłej twórczości Zespołu. Album „Dzikie Pola” to na pewno jedno z najciekawszych wydań tego roku.

 Percival Schuttenbach DZIKIE POLA cover INTERNET

 

„Dzikie Pola” promują utwory „Wierzecza” oraz „Rytuał”, do których klipy można już od jakiegoś czasu oglądać na YT:


PERCIVAL SCHUTTENBACH to potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej
w Polsce. Ich oryginalna muzyka łączy drapieżność metalu z energią dawnych słowiańskich pieśni. Zespół tworzony jest przez charyzmatyczną dwójkę liderów: wiolonczelistkę i wokalistkę Katarzynę Bromirską oraz gitarzystę Mikołaja Rybackiego. Grupa ma na koncie koncerty w całej Europie oraz nagrody nafestiwalach rockowych i folkowych.
Muzyka PERCIVALA znalazła się w soundtracku do gry Wiedźmin 3 – Dziki Gon. Spowodowało to lawinowy przypływ fanów zespołu na całym świecie. Percival to: pierwsza, i przez wielu uznawana za najlepszą, kapela folk-metalowa w Polsce, oryginalne show, niezwykle wierna grupa słuchaczy w każdym wieku .

 

Linki
WWW https://percival.pl
FB https://www.facebook.com/PercivalSchuttenbach
Instagram https://www.instagram.com/percivalwhl
YT https://www.youtube.com/user/percivalschuttenbach