8 maja 2017 21:06 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Nowe lyric video od The Sixpounder!

Nowe lyric video od The Sixpounder!

Pochodząca z Wrocławia formacja The Sixpounder zaprezentowała nowe lyric video „The 5th Horseman Of The Apocalypse”. Utwór pochodzi z ostatniego albumu grupy „True To Yourself”.

The Sixpounder to skład, którego z pewnością nie trzeba przedstawiać metalowym słuchaczom. Grupa ze swoimi koncertami odwiedziła niemalże każdy duży festiwal w naszym kraju, a serca fanów zdobywała m.in. dzięki swojemu uczestnictwu w talent show „Must be the music”. Muzycy na swoim koncie mają trzy wydawnictwa studyjne i obecnie aktywnie promują najnowszy krążek ” True To Yourself”.

Obecnie do sieci trafił najnowszy klip zrealizowany do utworu „The 5th Horseman Of The Apocalypse”, który można oglądać poniżej:

Jak mówią muzycy zespołu The Sixpounder:

„Utwór opowiada o tytułowym, fikcyjnym, piątym jeźdźcu apokalipsy, który reprezentuje człowieka, uzbrojonego w swą całą, złą, ludzką naturę. Jego dopełnieniem jest obraz, który namalował dla nas Jan Jasiński. Za przygotowanie lyric video odpowiedzialny jest Michał Matys”.

Trzeci album The Sixpounder pod tytułem „True To Yourself” jest już dostępny w całości do odsłuchu na kanale Youtube zespołu:

http://bit.ly/2pFsYrl

W najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć w tych miejscach:

  • 12.05.2017 – Warszawa – Miejsce Chwila
  • 08.06.2017 – Warszawa – Progresja
  • 09.06.2017 – Wrocław – Liverpool
  • 10.06.2017 – Chorzów – Red&Black

Streaming płyt „True To Yourself” dostępny jest także tutaj: https://UmusicPL.lnk.to/VSNtM

Album nabywać można pod tym adresem: http://bit.ly/2pTl3bI