9 marca 2017 14:17 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Znamy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2017

Znamy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2017

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy w tym roku pojawią się w Gdyni podczas Open’er Festival. Trzech wykonawców dołączyło do składu wydarzenia.

Coraz ciekawiej kształtuje się skład tegorocznej odsłony Open’er Festival. Do wcześniej ogłoszonych wykonawców, takich jak Foo Fighters, Radiohead, The Weekend, The XX, czy Royal Blood tym razem dołączyły kolejne trzy muzyczne gwiazdy.

Pierwszym z nich jest skład Rae Sremmurd, który trzy lata temu szturmem wtargnął na hip-hopową scenę i chyba nie ma zamiaru zwalniać tempa. Będzie to niezwykła okazja, aby zobaczyć grupę na żywo w naszym kraju.

Nicolas Jaar to objawienie”! Tak mówiono chwilę po premierze jego debiutanckiej płyty. Kilka lat później to nadal jedna z najważniejszych postaci światowej elektroniki. Na Open’era przyjedzie ze swoją najnowszą płytą „Sirens”.

Jimmy Eat World przeszli długą drogę od pop-punku do gitarowej alternatywy i wychowali pokolenie fanów. Dziś to prawdziwy zespół-instytucja, który wreszcie zagra w Polsce!

Przypominamy, że Open’er Festival 2017 odbędzie się w dniach 28.06-1.07.2017 tradycyjnie na terenie lotniska Kosakowo w Gdyni.