25 kwietnia 2017 10:47 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
The Offspring na Czad Festiwal 2017!

The Offspring na Czad Festiwal 2017!

Kolejna gwiazda rockowej sceny potwierdza wizytę w naszym kraju i to już latem tego roku! The Offspring dołącza do składu jednego z festiwali!

The Offspring to amerykański skład, który powstał w 1984 roku i został założony przez Bryana Hollanda, który jest nieprzerwanie liderem formacji. Do tej pory muzycy mają na swoim koncie dziesięć wydawnictw studyjnych i tysiące fanów na całym świecie, których nie brakuje także w Polsce.

Już w sierpni The Offspring zawita do naszego kraju, aby wystąpić podczas Czad Festiwal, który odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2017 w Straszęcinie koło Dębicy na terenie Arena Park.

Tym samym grupa dołączyła do formacji takich jak Billy Talent, Bastille, Epica, Sonata Arctica, Anti-Flag, czy Dubioza Kolektiv. W czasie wydarzenia nie zabraknie również polskich wykonawców, takich jak Acid Drinkers, Hunter, Nocny Kochanek, Agnieszka Chylińska czy Lady Pank akustycznie.

To jednak dopiero początek ogłoszeń, bowiem w tym roku na Czas Festiwal ma pojawić się 5 headlinerów i łącznie ponad 50 wykonawców.

Bilety dostępne są w sprzedaży w cenach:

  • Bilet środa – 159 złotych
  • Karnet 5 dni – 299 złotych
  • Karnet 3 dni – 249 złotych