20 kwietnia 2017 10:19 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Gorillaz dwukrotnie w Polsce!

Gorillaz dwukrotnie w Polsce!

Bardzo dobre wieści dla fanów niezwykle charakterystycznego składu, który kojarzony jest z animowanych stworów – Gorilla wreszcie zawita do naszego kraju i to na dwa koncerty!

Gorillaz to zespół, którego zapewne nie trzeba przedstawiać fanom elektronicznego grania. Grupa powstała w 1998 roku w Anglii i już na początku swojej kariery zdobyli serca słuchaczy na całym świecie przebojem „Clint Eastwood”. Kolejne lata działalności to następne wielkie hity, do których można zaliczyć m.in. „Feel Good Inc”, czy „Dare”. Najbardziej charakterystyczną cechą składu są cyfrowe animacje towarzyszące grupie od samego początku, nawet podczas koncertów. Widzowie, którzy udadzą się na występy Gorillaz mogą być zatem pewni, że będzie to niezwykłe widowisko.

Gorillaz wystąpi 14 czerwca w Warszawie oraz 18 czerwca w Katowicach w ramach promocji nowego albumu „Humanz”, którego premiera już 28 kwietnia. Występy będą częścią ekskluzywnego mini-touru zespołu, w ramach którego zespół odwiedzi Polskę, Węgry i Niemcy.

Bilety trafią do sprzedaży już wkrótce.