21 grudnia 2016 10:30 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Acid Drinkers bez Yankiela

Acid Drinkers bez Yankiela

Przed świętami ekipa Acid Drinkers postanowiła się podzielić z fanami niezbyt pozytywną informacją – zespół postanowił na jakiś czas rozstać się z dotychczasowym gitarzystą.

Chociaż nie znamy oficjalnego powodu zmiany składowej w Acid Drinkers, to ta wiadomość z pewnością będzie da słuchaczy szokująca. Titus i spółka postanowili poinformować słuchaczy właśnie dziś w następujący sposób:

„Acid Maniax, dziś będzie na poważnie. Nie jest to dla nas łatwa chwila. Po 7 latach wspólnego grania musimy na jakiś czas rozstać się z Jankielem. Nie chcemy w tym momencie mówić o przyczynach rozstania, prosimy Was bardzo o uszanowanie tej decyzji i prywatności Jankiela. Od stycznia w Acid Drinkers na drugiej gitarze wspierać nas będzie przyjaciel zespołu, którego przedstawimy Wam wkrótce. Acid Drinkers nie zwalnia tempa. Wzmocnieni od początku roku jedziemy dalej!”

Obecnie nie wiemy kto zastąpi Yankiela w składzie Acid Drinkers, ani co zadecydowało o rozstaniu. Wkrótce z pewnością poznamy więcej informacji na ten temat.