23 maja 2015 15:05 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania trzy podwójne karnety na Ursynalia 2015, podczas których wystąpią m.in. Guano Apes, Epica, Skindred, Hatebreed oraz Napalm Death!

Wygraj podwójny karnet na Ursynalia 2015!

Już 29 maja w Warszawie rozpocznie się wielkie muzyczne święto – Ursynalia. To wydarzenie, które przerasta od kilku lat swoją rangą imprezy studenckie i już dawno zasłużyło na miano pełnoprawnego festiwalu. Nie inaczej będzie w tym roku, a przemawia za tym znakomity line-up. W Warszawie wystąpią m.in. Guano Apes, Epica, Skindred, Hatebreed, Napalm Death, The Sixpounder, Bednarek, Coma i wielu innych znakomitych wykonawców.

{youtube}1YMa8r0ri5o{/youtube}

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania trzy podwójne karnety na Ursynalia 2015! Każdy karnet będzie rozdawany w jednym medium społecznościowym Life4sound (Facebook, Twitter oraz Instagram)!

Aby zagrać należy:

  1. Na swoim profilu w jednym z wymienionych wyżej portali społecznościowych udostępnij post (widok publiczny) o następującej treści: Jadę na #Ursynalia2015 z Life4sound!
  2. Na adres redakcja@life4sound.pl prześlij swoje zgłoszenie konkursowe, zawierające Twoje imię i nazwisko oraz nick i nazwę portalu, w którym został umieszczony Twój post.

Konkurs trwa do czwartku do godziny 12:00!

UWAGA! Na Instagramie jako grafika postu zamieść plakat lub inną grafikę związaną z Ursynaliami. W przypadku Twittera orz Facebooka zamieść nasz link konkursowy!