8 stycznia 2015 20:47 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Poznaliśmy listę nominowanych, którzy w tym roku zostaną wniesieni do Rock’N’Roll Hall of Fame. Niestety ku rozczarowaniu wielu słuchaczy ponownie zabrakło Deep Purple.

Poznaliśmy listę nominowanych, którzy w tym roku zostaną wniesieni do Rock'N'Roll Hall of Fame. Niestety ku rozczarowaniu wielu słuchaczy ponownie zabrakło Deep Purple.Chociaż trudno dyskutować z wysokim poziomem i ogromnym wkładem, który w rozwój światowej muzyki włożyli artyści, którzy w przyszłym roku dołączą do Rock’N’Roll Hall of Fame, to kolejny raz zabrakło jednej z najprawdziwszych legend światowego rocka. Mowa tutaj o zespole Deep Purple, którego dołączenia do galerii sław od lat domagają się fani z całego świata. Niestety pomimo nawoływań, po raz kolejny zabrakło tego zespołu wśród składów, które dołączą do tego zaszczytnego miejsca. Niektórzy komentują ten fakt otwartą wojną pomiędzy grupą, a włodarzami muzeum.

W tym roku Rock’N’Roll Hall of Fame zasilą: Lou Reed (pośmiertnie), Green Day, Stevie Ray Vaughan, Bill Withers, Joan Jett i Paul Butterfield Blues Band.

Oficjalna ceremonia odbędzie się 18 kwietnia.