15 września 2015 17:47 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

8 września ukazał się teledysk, zrealizowany do utworu „Ulice Bogów”. Pod linkiem, Miuosh zamieścił adnotację, iż równo za siedem dni, pojawi się kolejne video. Jak obiecał – tak też zrobił.

Miuosh dotrzymał słowa. Najnowszy klip powstał do utworu „Byliśmy /1.5” i podobnie, jak poprzedni, promuje nadchodzące wydawnictwo – „Ulice Bogów. Produkcja Fleczer”.

Na półkach sklepów muzycznych, album ukaże się już 7 października. Preorder rusza od 4 października na stronie sklepu FDG: http://sklep.fandangorecords.com/cd-dvd/85-miuosh-ulice-bogow-preorder.html

Na płycie pojawi się łącznie 12 utworów:

01. Intro / Przerwa

02. Sinusoida

03. Ulice Bogów

04. Chicago

05. Za Mną

06. Brud I Tusz (feat. Kasia Golomska)

07. Ambicje

08. Byliśmy / 1.5

09. Małpy

10. Po Drugiej Stronie (feat. The Voices)

11. Wizje (feat. Budka Suflera)

12. Outro / Bez Przerwy

Za wyprodukowanie „Ulic” w pełni odpowiedzialny jest Fleczer. Jeśli chodzi o gości – fani mogą być nieco zaskoczeni. Miuoshowi nie będą towarzyszyli żadni przedstawiciele sceny rapowej. Zamiast nich, usłyszymy formację The Voices, Kasię Golomską oraz Budkę Suflera. Tak, to prawda ! Miuosh kolejny raz dowodzi, iż muzyka powinna łączyć, a nie dzielić. Nie możemy doczekać się połączenia rapu z głosem Krzysztofa Cugowskiego !

16 października odbędzie się premierowy koncert Miuosha w katowickim klubie MegaClub. Podczas imprezy odbędzie się oficjalne wręczenie nagrody „Złotych Płyt” za album „Pan z Katowic”. Bilety już dostępne za pośrednictwem Ticketpro stacjonarnie oraz strony Ticketpro.pl 

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do „Byliśmy/ 1.5” :
{youtube}PL5baz-Zveh-TF11Yf6sus-sCdAf9C9Nxb{/youtube}