13 marca 2014 08:26 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Jerzy Owsiak nie zwalnia tempa i ogłasza kolejne gwiazdy tegorocznej odsłony Przystanku Woodstock. Do składu dołączyła formacja Skindred!

Skindred wystąpi podczas Przystanku Woodstock!Skindred to zespół, który w swojej muzyce w znakomity sposób łączy brzmienie reggae oraz metalowe riffy. Grupa powstała w 1998 roku i do tej pory na swoim koncie ma występy na największych światowych imprezach oraz pięć wydawnictw studyjnych. Najnowsze z nich miało premierę w 2014 roku i nosi tytuł „Kill the Power”. Jak podkreślił Jerzy Owsiak podczas ogłaszania występu zespołu podczas Przystanku Woodstock, formacja została zaproszona ze względu na liczne prośby słuchaczy. Ostatnio Skindred pojawił się w Polsce podczas Lemon Festival 2013.

{youtube}DSFnygzsLnk{/youtube}

Dodatkowo ogłoszono, że kolejnym gościem Akademii Sztuk Przepięknych jest Magdalena Środa.

Przypominamy, że tegoroczna, dwudziesta edycja Przystanku Woodstock odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia. Dotychczas ogłoszonymi gwiazdami Przystanku Woodstock są: Hatebreed, Volbeat, Skid Row, Accept, Ky-Mani Marley, T.Love, Budka Suflera, Lao Che, Protoje, Carrantuhill, Piotr Bukartyk, Coma oraz Ga-Ga Zielone Żabki.