11 grudnia 2014 21:54 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Chociaż fani będą mieli okazję zobaczyć swojego idola na żywo jeszcze w tym miesiącu, już teraz wiadomo, że Lenny Kravitz powróci do naszego kraju w 2015 roku!

Lenny Kravitz w Polsce ponownie w 2015 rokuLenny Kravitz to jeden z najbardziej cenionych gitarzystów na świecie i nic dziwnego, że jego obecna trasa koncertowa, Strut Tour okazała się gigantycznym sukcesem. Koncerty w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie ściągnęły fanów Kravitza z całej Europy. Bilety na te wydarzenia rozeszły się w mgnieniu oka już na początku uruchomienia sprzedaży. Lenny Kravitz nie opuszcza swoich fanów na długo, powraca w 2015 roku z drugą częścią trasy, z jeszcze większą dawką muzyki na żywo!

Lenny Kravitz nie zapomniał o swoich polskich fanach. Specjalnie dla nich pojawi się 8 sierpnia 2015 roku w Ergo Arenie. Będzie to wyjątkowe, klimatyczne show, pełne energii i wspaniałej muzyki.

„Strut” to nowy, długo oczekiwany album Lennego Kravitza, rewelacyjnie przyjęty przez fanów Artysty, który miał premierę 23 września tego roku.

„Ten album sprowadził mnie z powrotem do miejsca, w którym pokochałem muzykę” – powiedział Lenny Kravitz. „Do emocji które czułem będąc w liceum. Ta płyta to prawdziwy rock & roll- jest surowa, ma duszę i wszystko się ze sobą łączy”.

Płyta „Strut” mimo iż sięga do korzeni, nie jest archaiczna. To zupełnie nowe brzmienie, ale w starym sprawdzonym stylu. Taką właśnie płytę chciał nagrać Kravitz, co często powtarza w wywiadach. Fani Artysty są oczarowani nowym krążkiem. Płyta utrzymuje się bardzo wysoko na listach sprzedaży, a w każdym radio słychać „The Chamber” – niekwestionowany hit na niejednej imprezie sylwestrowej.

{youtube}jAHlQ77lm10{/youtube} 

Lenny Kravitz wystąpi 8 sierpnia 2015 roku w Gdańskiej Ergo Arenie.

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie LiveNation.pl w następujących cenach:

  • Trybuny – 249,00 zł
  • Trybuny – 220,00 zł
  • Trybuny – 199,00 zł
  • GC EE – 399,00 zł
  • GC – 249,00 zł
  • GA – 199,00 zł
  • Niepełnosprawni – 199,00 zł