17 marca 2014 08:28 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już dziś ma premierę długo oczekiwany najnowszy studyjny album jednej z najpopularniejszych wokalistek pop na świecie – Kylie Minogue. Nowemu wydawnictwu towarzyszyć będzie trasa koncertowa, w ramach której artystka odwiedzi Polskę!

Kylie Minogue wystąpi w Polsce!Trasę „Kiss Me Once” otwierają koncerty w Wielkiej Brytanii. Na całej trasie Kylie zagra 31 koncertów w 15 krajach – w tym 12 w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Znakomita trasa Kylie „Kiss Me Once” będzie celebracją zarówno nowego materiału , jak i wszystkim doskonale znanych starych przebojów.

W Polsce Kylie Minogue wystąpi 30 października w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na trasę Kiss Me Once dostępne będą od godziny 10:00 w piątek 21 marca na www.LiveNation.pl

Nowy album Kylie „Kiss Me Once”, którego premiera przypada dzisiaj, jest pierwszym studyjnym albumem od 2010 roku „Aphrodite”. Jest również pierwszym albumem od rozpoczęcia współpracy z Roc Nation Managment. Producentami albumu są Kylie i Sia, które także są autorkami utworu tytułowego. Kylie także współpracuje z Pharrellem Williamsem (który napisał i wyprodukował „I Was Gonna Cancel”). Na płycie współpracują także producent Ariel Rechtshaid przy utworze „If Only”, piosenkę ” Feels So Good ” współtworzył MNEK; natomiast bonusowy utwór „Sleeping With The Enemy” Greg Kurstin.

Już teraz można poczuć przedsmak najnowszego krążka Kylie Minogue, w postaci singla „Into the Blue”.

{youtube}fL6FaI-wJxs{/youtube}

Kylie Minogue – Kiss me Once Tour 2014 – 30 październik, Atlas Arena, Łódź

Ceny biletów:

  • Trybuny 278 PLN – 228 PLN
  • Golden Circle Early Entrance – 298 PLN *
  • Golden Circle– 248 PLN
  • GA (płyta) – 198 PLN
  • Niepełnosprawni – 198 PLN