4 grudnia 2014 15:19 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

No i nareszcie fani popularnej formacji rockowej Foo Fighters doczekali się. Zespół już latem 2015 roku odwiedzi nasz kraj.

Foo Fighters wystąpi w Polsce!

Foo Fighters to jedna z najbardziej wyczekiwanych formacji rockowych w naszym kraju. Zespół postał w 1995 roku z inicjatywy byłego perkusisty Nirvany, Dave’a Grohla i zyskał ogromną popularność na całym świecie, stając się jedną z najważniejszych, współczesnych grup rockowych. Niedawno światło dzienne ujrzało ósme studyjne wydawnictwo Foo Fighters – Sonic Highways. To właśnie w ramach tej promocji grupa ma przyjechać do Polski.

Jak podczas rozmowy w Londynie zdradził dziennikarzowi Antyradia lider zespołu, Dave Grohl już latem 2015 roku Foo Fighters wystąpi w naszym kraju.

Gdzie? Obecnie możemy jedynie spekulować na ten temat, jednak najprawdopodobniej będzie to Orange Warsaw Festival 2015 – dlaczego? Niedawno bowiem, Rzecznik Prasowy Festiwal, Piotr Metz, na swoim oficjalnym koncie na Facebooku zamieścił następujący wpis:

V_YlZ1JdcVk

Trzymamy zatem kciuki i czekamy na oficjalne potwierdzenie wizyty Foo Fighters w Polsce! Jeśli przypuszczenia się potwierdzą i zespół wystąpi podczas Orange Warsaw Festival 2015, Dave’a Grohla i spółkę zobaczymy na żywo w dniach 12-14 czerwca na warszawskim Torwarze.

{youtube}V_YlZ1JdcVk{/youtube}