12 grudnia 2014 20:14 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Legendarna formacja AC/DC po pięciu latach oczekiwania fanów nareszcie wystąpi w naszym kraju! Zespół zagra na Stadionie Narodowym.

AC/DC wystąpi w Polsce!

AC/DC to niewątpliwie jeden z największych zespołów wszechczasów. Grupa założona w Sydney przez Angusa i Malcolma Youngów posiada styl nie do podrobienia, dzięki któremu stali się pionierami muzyki hardrockowej. Niesamowita energia, proste riffy oraz niepospolity śpiew wokalisty są znakiem rozpoznawczym AC/DC.

Koncert Australijczyków to nie tylko występ, to prawdziwe show! Jest wszystko: film, rekwizyty, efekty pirotechniczne – czyli niezapomniane przeżycie dla każdego fana muzyki rockowej.

Popularność zespołu nie dziwi nikogo. AC/DC sprzedało ponad 200 milionów albumów na całym świecie. Ich najnowszy album „Rock Or Bust” zaledwie w 2 dni od premiery pokrył się w Polsce Platyną i według Związku Producentów Audio-Video jest aktualnie najwyżej notowaną nowością na oficjalnej liście sprzedaży płyt OLiS.

Poprzedni koncert zespołu w 2010 roku na Warszawskim lotnisku Bemowo przyciągnął ponad 70 tysięcy fanów. Długo wyczekiwane AC/DC powraca z nową trasą koncertową i nie ominie Polski!

{youtube}gEPmA3USJdI{/youtube}

AC/DC wystąpi w naszym kraju 25 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym. Bilety w sprzedaży od 17 grudnia 2014 na www.livenation.pl w następujących opcjach cenowych:

  • Trybuny V & C – 419 zł
  • Trybuny D – 330 zł
  • Trybuny G – 209 zł
  • Inner Barrier – 350 zł
  • Płyta – 250 zł
  • Niepełnosprawni – 209 zł