22 kwietnia 2013 18:36 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

27 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się kolejna edycja Punky Reggae Live.

rl

Już w sobotę, na deskach Stodoły, wystąpią gwiazdy polskiej sceny punkowej i reggae: Farben Lehre, The Analogs i Maleo Reggae Rockers!

Zespół Farben Lehre powstał we wrześniu 1986 roku. Przez lata swojej działalności, grupa intensywnie koncertowała w Polsce oraz poza jej granicami. W przeciągu jedynie ostatnich 5 lat dała aż około 500 występów.

To własnie ta formacja, w 2004 roku zapoczątkowała cykl imprez Punky Reggae Live.

Ostatnia płyta Farben Lehre pochodzi z 11 września ubiegłego roku.

{youtube}rGW9TtsXfqg{/youtube}

Niewiele młodsza stażem jest kolejna gwiazda wieczoru. Pochodząca ze Szczecina, formacja The Analogs uważana jest za legendę i pionerów gatunku street punka. Muzycy stawiają na bezkompromisowe teksty, które w prostych słowach charakteryzują otaczajacy nas świat.

{youtube}7IMcQur9gjY{/youtube}

Liczbą około 1000 zagranych koncertów może pochwalić się grupa założona przez Darka Malejonka- Maleo Reggae Rockers. W dorobku zespołu-do tej pory- znalazło się sześć płyt oraz jedno wydawnictwo DVD. Muzycy regularnie biorą udział w koncertach „SOS dla Afryki”, gdzie zbierane są środki na budowy szkół, hospicjów, pomoc najbiedniejszym.

{youtube}W1kk2m7nkG8{/youtube}

Bilety w cenie:

40 pln – przedsprzedaż
47 pln w dniu koncertu

Do kupienia:

w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 – Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet, Ticketpro, Eventim