16 grudnia 2013 21:13 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Wielkimi krokami nadciąga koniec 2013 roku, a co za tym idzie – czas na huczne imprezy! Formacja Chainsaw daje wszystkim słuchaczom z kujawsko-pomorskiego okazję do rozruszania tyłków po świątecznym obżarstwie oraz zakończenia roku w metalowym stylu!

Metalowe zakończenie roku w Bydgoszczy!Już 27 grudnia w bydgoskim klubie Estrada StageBar, odbędzie się impreza zatytułowana Metalowe szaleństwo na zakończenie roku, podczas której wystąpi aż 5 znakomitych kapel, które zadbają by zgromadzeni w klubie słuchacze nie stali w miejscu i wyszaleli się na ostatnim metalowym koncercie w 2013 roku.

Pierwsza na deskach bydgoskiego klubu zamelduje się bydgoska grupa Egoistic, która mimo sporej ilości zmian w składzie wciąż aktywnie działa i ma się dobrze! W swoim dorobku muzycy mają album „No Sleep”, który jak sama jego nazwa wskazuje nie pozwala nikomu zasnąć, natomiast podczas koncertu zespół promować będzie swoje kolejne wydawnictwo! Energiczna dawka metalu, którą prezentuje zespól z pewnością nie pozwoli się nikomu nudzić i rozgrzeje publikę do czerwoności!

{youtube}D8LMZLrOptE{/youtube}

Deathinition to bydgoski, pięcioosobowy thrashowy skład, który może się pochwalić dzieleniem sceny z takimi gwiazdami metalu jak: Hirax, Death Angel czy też rodzimy KAT. Najnowszym dziełem muzyków jest wydana w tym roku EPka „Art of Manipulation”. Występ tej kapeli oznacza solidną dawkę starego, dobrego thrashu!

{youtube}LI-iGj0ZNPM{/youtube}

Thermit pomimo tylko czteroletniej historii już może poszczycić się ogromnym doświadczeniem scenicznym i świetnie przyjętą demówką „Demo’n’Beer oraz EPką zatytułowaną „Encephalopathy”. Poznańska formacja krąży po kraju kopiąc tyłki słuchaczy, teraz nadchodzi czas na metalowców z Bydgoszczy!

{youtube}RxAq2IL3auM{/youtube}

Chainsaw to zespół, którego zapewne nikomu nie trzeba przedstawiać. W tym roku do sprzedaży trafiło najnowsze studyjne wydawnictwo formacji – „War of Words”. Jest to już szósty studyjny krążek muzyków i jedocześnie pierwszy, wydany po reaktywacji grupy w 2011 roku. Podczas koncertu z pewnością usłyszycie solidną dawkę heavy metalu zarówno ze starszych albumów, jak i najnowszego wydawnictwa, w które będzie można się oczywiście zaopatrzyć podczas koncertu!

{youtube}DaP3s3ynKUc{/youtube}

NoNe to formacja metalowa, która funkcjonuje od 1999 roku i w swoim dorobku ma już 6 albumów studyjnych. Najnowszy z nich „Six“ swoją premierę miał pod koniec 2012 roku i ukazał się nakładem Mystic Production. Muzycy występowali u boku grup takich jak Soulfly, Hatebread, czy Machine Head. To najciężej grająca kapela tego wieczoru, która z pewnością zadba o dobrą zabawę!

{youtube}tRmuKzVLmB0{/youtube}

27 grudnia – Estrada StageBar

Rozkład jady:

17:30 Open
18:30 – 19:00 Egoistic
19:15 – 19:55 Deathinition
20:15 – 21:00 NoNe
21:20 – 22:20 Chainsaw
22:35 – 23:35 Thermit

Wejście jedyne 10 złotych!

To wydarzenie to idealna okazja, aby pożegnać 2013 rok przy porządnej dawce metalowego grania!