3 lipca 2013 11:58 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Mama Selita po świetnie przyjętych koncertach podczas warszawskich juwenaliów oraz Ursynaliów oraz po wydaniu nowego singla „Godzilove”, rozpoczyna letnią trasę, w ramach której 5 i 6 lipca zespół zagra w Toruniu i Bydgoszczy.

Mama Selita w Bydgoszczy i ToruniuMama Selita to warszawska formacja grająca rock, rapcore i funk, której największym atutem są porywające występy na żywo – niewiele zespołów potrafi wytworzyć tak ogromną ilość energii i przekazać ją publiczności. Zespół zagrał blisko trzy setki koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentował się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie, na festiwalu Rock for People w Hradec Kralove oraz na Hanna Hanna Art Gathering & Festival na Słowacji. Mama Selita zagrali również dla gości tegorocznej Gali Fryderyk.

5 lipca w piątek Mama Selita zagrają w toruńskim klubie Dwa Światy. Następnego dnia w sobotę 6 lipca pojawią się w Bydgoszczy jako gwiazda imprezy Fordon Cały Dzień Dobry, gdzie wystąpią także B.O.K.

5 lipca – Dwa Światy, ul. Św. Ducha 10/12, Toruń. Bilety dostępne są w sprzedaży w cenie 10 zł. W dniu koncerty ich koszt wyniesie 15 złotych.

6 lipca – Fordon Cały Dzień Dobry, ul. Teodora Duracza, Bydgoszcz. Wstęp bezpłatny

Poniżej prezentujemy najnowszy klip zespołu, zatytułowany „Godzilove”.

{youtube}o0niicFeOhg{/youtube}