2 lipca 2013 09:46 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Brytyjski duet Hurts będzie ostatnią gwiazdą cyklu wyjątkowych koncertów, które tego lata zagoszczą w browarze Lecha. 21 września w Poznaniu formacja zagra swoje przeboje z hitowym „Wonderful life” na czele. Wcześniej w Browarze wystąpią: zespół Myslovitz (13 lipca) oraz Czesław Mozil ze swoim zespołem Czesław Śpiewa (3 sierpnia). Muzycy zagrają w kameralnej scenerii browaru, tworząc niezwykły, klimatyczny spektakl.
Kameralny koncert Hurts w poznańskim browarze Lecha!Koncerty w browarze Lecha to wydarzenie wyróżniające się na tegorocznej, muzycznej mapie Polski. Specjalnie na tę okazję przestrzeń poznańskiego browaru zmieni się w unikalne miejsce, wypełnione muzyką i artystyczną energią.

– Formuła koncertów zaskoczy wszystkich zgromadzonych: nie będzie wydzielonych stref i sektorów, z których zwykle ciężko dostrzec, co się dzieje na scenie. Widzowie, będą nie tylko świadkami, ale i uczestnikami prawdziwego spektaklu, mając swoich ulubionych wykonawców niemalże na wyciągnięcie ręki – mówi Aleksandra Zarychta-Kuzalska, kierownik ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej. – Co więcej, wydarzenie nie zakończy się wraz z ostatnim utworem. Nasi goście będą mogli kontynuować dobrą zabawę w jednym z poznańskich klubów.

Trzy koncerty na trzy letnie miesiące

Wrześniowy koncert Hurts to niespodzianka dla fanów tego duetu, który do Polski miał powrócić nie wcześniej, niż pod koniec roku. Muzycy, którzy w Polsce cieszą się niesłabnącą popularnością od czasu wydania swojego debiutanckiego krążka „Happiness”, zagrają niebawem w Poznaniu. Ich występ w Browarze poprzedzą dwa koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej. 13 lipca materiał ze swojego najnowszego i niecierpliwie wyczekiwanego albumu „1.577”, zaprezentuje zespół Myslovitz. 3 sierpnia w poznańskim Browarze zamelduje się muzyczna armia Czesława Mozila. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko niektóre z instrumentów, na których grają członkowie grupy Czesław Śpiewa. Widzowie koncertów w browarze Lecha mogą spodziewać się muzycznych niespodzianek, w tym nowych aranżacji znanych już utworów.

{youtube}172HofS_EyI{/youtube}

Muzycy w twoim domu

Bilety na koncerty będzie można zdobyć wyłącznie w konkursie Lecha Premium. Ich liczba jest ograniczona, aby zagwarantować kameralną atmosferę wydarzeń. Strona internetowa akcji już ruszyła, a do sprzedaży trafiły promocyjne opakowania piwa Lech z kodami, które należy zbierać na internetowym koncie. Ci, którym nie uda się wygrać biletów na koncerty, będą je mogli śledzić dzięki relacji na żywo, na stronie www.lech.pl. Kamery, zainstalowane w Browarze pokażą wszystko to, co będzie się działo na scenie, a nawet poza nią.

O tym, jak zdobyć bilety, dowiesz się na stronie: www.lech.pl

Organizatorem akcji jest: Kompania Piwowarska SA, producent piwa Lech Premium