2 października 2012 21:53 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Wiemy już, że przyszłoroczna edycja Seven Festival odbędzie się w dniach 11 – 14 lipca. Festiwalowiczów czeka jednak trochę zmian.

Znamy termin XX edycji Seven Festival!Dziś poznaliśmy datę kolejnej, dwudziestej już edycji Seven Festival. W 2013 roku węgorzewski festiwal odbędzie się w dniach 11-14 lipca. Tym razem zostanie jednak zmieniona nieco formuła festiwalu. Scena główna festiwalu znajdować się będzie, podobnie jak w poprzednich latach, na terenie wojskowych obiektów. Scena Grand Prix rozstawiona zostanie w centrum miasta. Trzecia scena, nazwana Music & More, będzie znajdowała się natomiast na polu namiotowym. Pole namiotowe, znajdować się będzie podobnie jak dwa lata temu w centrum miasta nad Węgorapą.

Dodatkowo warto wspomnieć, że Seven Festival zyskał nowego współorganizatora, którym została agencja New Line Music z Trójmiasta. Jak informują organizatorzy festiwalu, już wkrótce poznamy nowe zasady konkursu dla młodych zespołów.Natomiast już dziś wiadomo, że szefem jury festiwalowego został Mariusz Owczarek z Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Przypominamy, że w tym roku w Węgorzewie, podczas 19-tej edycji Seven Festival mieliśmy okazję podziwiania występów takich zespołów jak chociażby Acid Drinkers, Voo Voo, Katatonia, czy My Riot. Naszą galerię zdjęć z festiwalu można podziwiać w tym miejscu.