15 sierpnia 2012 20:26 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 24 sierpnia w Bielawie rozpocznie się kolejna edycja festiwalu Regałowisko.

Regałowisko już pod koniec sierpniaTegoroczna edycja Regałowiska odbędzie się tradycyjnie na terenie OWW Sudety w Bielawie, w ostatni weekend sierpnia: 24-25.08. Jak to już jest w tradycji tego festiwalu, zagrają dwie regularne sceny – General Stage, na której zagrają zespoły oraz Sound Stage czyli namiot soundsystemowy, a dodatkową atrakcją będzie Jamaican Style Food Corner, czyli trzecia scena festiwalu.

Regałowisko odbywa się na zakończenie wakacji, więc będzie dobra okazja by się spotkać, pobawić jeszcze przez chwile i złapać ostatnie promienie słońca przy muzyce reggae. Podczas dwóch festiwalowych dni pojawią się światowej klasy gwiazdy muzyki reggae, których występy z pewnością przypadną do gustu fanom.

Poniżej prezentujemy szczegółową rozpiskę gwiazd, które zagrają podczas tegorocznej edycji Regałowiska.

 

General stage:

Barrington Levy
Tarrus Ridley, Dean Frazer & Black Soil Band
Beenie Man & Zagga Zow Band
Raging Fyah
Grubson
Bethel
Zebra
Taby
Jamal
Kacezet & Fundamenty
Dup!ft. Ras Luta

Sound stage:

Ricky Trooper
Jugglerz
Joey Fever
Deadly Hunta
Splendid Sound
Dancehall Mask-Rah
Tallib & Sztoss
Sensithief Sound
Revolda Sound

Jamaican Style Food Corner:

Roots Revival
Elders:
Obora Records
Dj Leo
DJ Ridm

Bilety na ten niezwykły festiwal dostępne są w cenie 45 złotych stronie Ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Saturn oraz Media Markt. Miejsce na polu namiotowym kosztować będzie 5 złotych na dobę za osobę. Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na oficjalnym fanpage festiwalu na Facebooku oraz na oficjalnej stronie Regałowiska.