10 sierpnia 2012 21:25 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Od wczoraj od godziny 15:00 wszyscy fani zespołu Luxtorpeda mają możliwość, aby legalnie wysłuchać pierwszej płyty zespołu.

Luxtorpeda udostępniła album w sieci
Luxtorpeda to obecnie jeden z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów oraz jeden z najgorętrzych debiutów ostatnich lat. Grupa Lizty i spółki regularnie zyskuje kolejnych fanów, którzy podobnie jak muzycy na scenie dają z siebie wszystko. Fani zespołu posiadają prężnie funkcjonujące Luxforum, na którym rozmawiają oni o poczynaniach zespołu oraz na wiele innych tematów. Muzycy podkreślają jak wiele zawdzięczają swoim fanom i przyznają, że są w szoku, że ten projekt spotkał się z aż takim pozytywnym przyjęciem. Sam Litza wielokrotnie podkreślał też, że czuje jakby wracały dawne czasy, kiedy to większość kapel miało swoje „ekipy”, które jeździły z muzykami, wspierały ich wszystkie działania i niecierpliwie czekały na kolejne nagrania oraz koncerty. Zespół często podkreśla też, że darzy swoich odbiorców ogromnym zaufaniem, o czym może świadczyć chociażby udostępnienie płyt zespołu do przesłuchania za darmo w internecie. Jak się okazuje muzycy mają absolutną rację ufając swoim fanom, bowiem obie płyty Luxtorpedy okryły się już złotem.

Od wczoraj na oficjalnym kanale YouTube zespołu wszyscy mogą przesłuchać zupełnie za darmo pierwszej płyty formacji, zatytułowanej „Luxtorpeda”. Jest to ogromny wyraz zaufania do słuchaczy, który jest godzien podziwu. Wielkie gratulacje dla zespołu!