13 sierpnia 2012 20:04 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

W tym miesiącu bez najmniejszych wątpliwości na tytuł artysty miesiąca zasługuje legendarna formacja Motörhead, która wydała obecnie swój dwudziesty drugi album studyjny, zatytułowany „Aftershock”.

Któż nie słyszał o legendarnej formacji Motörhead?! Lemmy Kilmister i spółka tworzą i aktywnie koncertują nieprzerwanie od 1975 roku. Zespół przez lata swojej muzycznej kariery miał ogromny wpływ na rozwój muzyki rockowej i metalowej i trudno wymienić ile znakomitych twórców wymienia osiągnięcia tej brytyjskiej legendy jako źródło inspiracji. Pomimo ostatnich problemów zdrowotnych lidera formacji, grupa w tym roku wydała nowe studyjne wydawnictwo, zatytułowane „Aftershock”, które jak już wszystkich Motörhead przyzwyczaił, stoi na najwyższym poziomie. Na krążku znajduje się 14 nowych kompozycji, które gwarantują 47 minut muzycznej uczty.

Wszystkim zespołom życzymy tyle lat grania na tak wysokim poziomie i wytrwałości w swoich działaniach, ile posiada legendarny Motörhead z Lemmy’m Kilmisterem na czele.

Poniżej prezentujemy jeden z singli promujących wydawnictwo – Heartbreaker:

{youtube}eYxZO2al5Ro{/youtube}