13 sierpnia 2012 20:43 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

15 września warszawski klub Progresja będzie obchodził swoje 9 urodziny, które uczczone będą występami grup takich jak Soulfly, Tim Ripper Owens, Incite, Lody Kong, Leash Eye oraz J.D. Overdrive!

9 urodziny Progresji z Soulfly
Trudno w to uwierzyć ale to już 9 lat minęło od otwarcia warszawskiej Progresji. Przez lata swojej działalności klub ten stał się jednym z najbardziej obleganych przez fanów cięższych brzmień miejsc w Polsce. Wiele bardzo ciekawych występów miało miejsce w klubie i jak widać po składzie imprezy organizowanej z okazji urodzin klubu, właściciele nie mają zamiaru zwalniać tempa. Gwiazdą imprezy została amerykańska kapela Soulfly, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Grupa prowadzona przez byłego lidera Sepkultury – Maxa Cavalerę wystąpi w naszym kraju w ramach promocji swojego najnowszego wydawnictwa, zatytułowanego „Enslaved”. Jest to jedna z najbardziej agresywnych płyt grupy, która potwierdza powrót muzyków do wielkiej formy. W związku z tym, że obok Soulfly wystąpią zespoły synów Maxa Cavalery: Incite oraz Lody Kong – trasa odbywa się pod hasłem The Maximum Cavalera Tour.

Koncertowi Soulfly w Progresji towarzyszyć będzie show formacji Tim Ripper Owens, Incite, Lody King, Leash Eye oraz J.D. Overdrive. Bilety koncert dostępne są już na oficjalnej stronie klubu pod adresem www.progresja.com oraz w sieci Eventim. Koszt biletu w przedsprzedaży wynosi 80 złotych. W dniu koncertu cena wejściówki wyniesie 99 złotych.