17 June 2016 20:56 » Published by: » Leave a comment 
Uratuj Śliwka Fest w kampanii Śliwka HELL-p!

Uratuj Śliwka Fest w kampanii Śliwka HELL-p!

Trwa akcja crowdfundingowa, która ma na celu uratowanie niezależnego festiwalu metalowo-rockowego, którego głównym celem jest promocja młodych artystów – Śliwka Fest. Fani mogą wspierać wydarzenie w kampanii Śliwka HELL-p i tym samym otrzymać atrakcyjne nagrody, wśród których do wyboru m.in. lekcja gry na basie z Tomaszem “Titusem” Pukackim (Acid Drinerks), warsztaty z makijażu scenicznego z Adamem “ATF Sinner” Buszko (Hate), czy lody z Piotrem “Makakiem” Szarłackim (Antyradio). 

Śliwka Fest to polski festiwal metalowy, którego celem jest promowanie młodych artystów poprzez organizowanie Przeglądu Muzycznego i Koncertu Laureatów. Wydarzenie to od pięciu lat gromadzi kilkutysięczną publiczność, a na festiwalowej scenie odbywa się co roku około 20 koncertów, podczas których prezentują się młodzi wykonawcy, oraz gwiazdy muzyki metalowej. Podczas pięciu edycji Śliwka Fest występowali m.in. Acid Drinkers, Decapitated, Hunter, Hate, Jelonek, Anti Tank Nun, Flapjack oraz inni znakomici artyści. Dyrektorem Artystycznym i Przewodniczącym Jury Festiwalu jest Tomasz “Titus” Pukacki (Acid Drinkers).

Jak podkreślają Organizatorzy:

“Od wielu lat zajmujemy się promowaniem polskiej, niezależnej rockowo-metalowej sceny muzycznej. Wiara w młodych twórców, podziw dla ich pasji, talentu oraz zaangażowania, sprawiła iż z równą pasją i oddaniem tworzymy dla nich ten festiwal. Nasza praca i oddanie sprawie zaraziła też wybitnych artystów i przedstawicieli branży muzycznej, którzy uczestnicząc w festiwalu z równie wielkim zaangażowaniem, wspierają młodych artystów.”

Aby wydarzenie odbyło się w tym roku potrzebna jest ogromna mobilizacja i wsparcie fanów! Więcej informacji pod adresem: https://wspieram.to/sliwkafest tutaj można wybrać nagrodę za wsparcie i jednocześnie uratować Śliwka Fest!

Pomóżmy i walczmy o młodą, niezależną scenę muzyczną!