28 June 2016 12:50 » Published by: » Leave a comment 
Obscure Sphinx - Epitaphs

Obscure Sphinx – Epitaphs

Fani zespołu Obscure Sphinx nareszcie doczekali się informacji o nowym albumie grupy. Znamy tytuł i nazwę najnowszego krążka formacji!

Obscure Sphinx to jedna z najciekawszych formacji grających progresywny metal w Polsce. Zespół przez ostatnie lata zyskał ogromne uznanie polskich (i nie tylko) słuchaczy. Muzycy w ramach promocji „Void Mother” zwiedzili bowiem nie tylko nasz kraj, ale także aktywnie koncertowali po Europie.

Jak ogłosił zespół na swoim oficjalnym fanpage na Facebooku – już we wrześniu będziemy mieli okazję posłuchać nowego albumu formacji.

„Czas oczekiwania dobiega końca! Mamy zaszczyt poinformować, że nasz kolejny, trzeci, album będzie zatytułowany ‘Epitaphs’ i ujrzy światło dzienne już we wrześniu tego roku! Okładkę zdobi grafika wykonana przez perkusistę zespołu Gojira – Mario Duplantiera, a niedługo po premierze ruszamy w dużą polską trasę (więcej informacji niebawem!).” – informuje Obscure Sphinx.

Tracklista albumu „Epitaphs” prezentuje się następująco:

Part I: Pre-mortem
1. Nothing Left
2. Memories Of Falling Down
3. Nieprawota
Part II: Post-mortem
4. Memorare
5. Sepulchre
6. At The Mouth Of The Sounding Sea

Wszystko wskazuje na to, że już jesienią będziemy mogli cieszyć się nowymi dźwiękami od Obscure Sphinx, a także trasą koncertową zespołu!