6 July 2016 11:57 » Published by: » Leave a comment 
Pixies w Poznaniu!

Pixies w Poznaniu!

Jeszcze w tym roku na jedyny koncert w naszym kraju przybędzie jedna z najbardziej cenionych formacji reprezentujących rockową alternatywę – Pixies!

Pixies to jeden z najważniejszych zespołów w historii alternatywnego rocka, od zawsze wyprzedzający swoje czasy. Przez lata zachwycał takich artystów jak David Bowie, Thom Yorke, czy Kurt Cobain. W roku, w którym obchodzi trzydziestolecie istnienia, powraca do naszego kraju!

Będzie to powrót, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Pixies. Band wraca z mocniejszym składem, wzbogaconym przez basistkę Paz Lenchantin, od stycznia 2014 wspierającą koncerty zespołu, która teraz staje się jego pełnoprawnym członkiem. Paz miała też swój wkład artystyczny w najnowszy album Pixies. „Head Carrier” ujrzy światło dziennie już 30-tego września. Promujący go singiel „Um Chagga Lagga” dostępny jest teraz na stronie pixiesmusic.com.

To wszystko nie mogło zaowocować niczym innym jak trasą koncertową! Pixies z nowym materiałem ruszą w wielki światowy tour już w listopadzie 2016 roku, a jednym z jego pierwszych przystanków będzie Polska.

Już 16-tego listopada zespół przywiezie swój niepowtarzalny mix surrealistycznych i psychodelicznych dźwięków do Areny w Poznaniu.

Sprzedaż biletów rusza już 8 lipca na stronie www.eventim.pl/pixies

Pixies wystąpi w Polsce

Pixies wystąpi w Polsce